page contents
شنبه, ۰۸.۰۳.۱۳۹۵

شناسنامه پایگاه

پایگاه خبری

پیشخوان دفاتر

ارتباطات و فناوری اطلاعات

تاسیس: 1383/7/7

نمابر:
021-89786965

با مجوز رسمی از
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

برای مشاهده ی مجوز
روی تصویر زیر کلیک کنید

logo-samandehi

تسهیلات و خدمات

کانال خبری پیشخوان

بیمه تضامین 1394

پیشخوان خدمات بانکی


اوقات شرعیآمار

mod_vvisit_counterامروز346
mod_vvisit_counterدیروز618
mod_vvisit_counterاین هفته6144
mod_vvisit_counterهفته گذشته7410
mod_vvisit_counterاین ماه28541
mod_vvisit_counterماه گذشته37069
mod_vvisit_counterکل بازدیدها4562771

در 20 دقیقه گذشته : 36
آی پی شما : 54.81.38.98
,
امروز : 08 خرداد 1395

پیوندها

پیشخوان خدمات همراه اول

صدور پروانه بانک مرکزی


پیام کوتاه انبوه

پایگاههای رسمی کشور

رییس جمهور

3

4

صفحه اصلي Section Blog Latest تاسیس پست و بانک دفاتر پیشخوان با حمایت دولت
تاسیس پست و بانک دفاتر پیشخوان با حمایت دولت PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط مدير   
چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۹ ساعت ۰۷:۳۵

نائب رئیس کانون کشوری در جمع مدیران تشکلهای صنفی به بیان چشم انداز آتی این تشکل پرداخت.

وی در بخش بعدی سخنانش ، از تاسیس شرکت خدمات پستی دفاتر پیشخوان خدمات دولت خبر داد و گفت: پس از ایجاد، توسعه و تکمیل چرخه مهندسی خدمات این مجموعه معظم، با توجه به این که دفاتر پیشخوان دولت دارای قانون خاص هستند، مجوز مربوط از مجلس محترم اخذ خواهد شد و کلیه جابجایی مرسولات مربوط به خدمات دستگاههای دولتی در دفاتر پیشخوان از طریق یک شبکه سراسری پستی با همکاری هم عرض شرکت پست صورت خواهد گرفت. وی از افتتاح این شبکه پستی با حضور مسوولین بلندپایه دولتی خبر داد.

وی اشاره کرد: به همت جناب آقای امین، رئیس قبلی کانون سراسری، موافقتهای لازم برای این امر از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اخذ شده و دفاتر با تعرفه پستی، بدون استفاده از قبوض شرکت پست و در سطح شهر محل استقرار خود اقدام به جذب و آمده سازی مرسولات می نمایند.

وی همچنین از هماهنگی با ارگانهای امنیتی و قانونی ذیربط جهت نظارت مستمر بر فعالیت این شبکه خبر داد و گفت: تفاهمات لازم منعقد گردیده و میزان نظارت پذیری این شبکه 2 برابر بیشتر از شبکه پست دولتی است.

وی ویژگی این خدمت را مردمی بودن و منعطف بودن آن دانستن و گفت: به منظور نشر فرهنگ انقلاب اسلامی و اهل بیت (ع) پاکتها و سوشهای این شبکه با المانهای فرهنگی منقش می شوند و فرایند رهیگری آنلاین از روز نخست و با قبالیتهای بسیار گسترده تر از خدمات کنونی دولتی در بخش پست، به مردم ارائه خواهد شد.

وی همکاری با شرکت پست را در گسترش این شبکه ضروری دانست و گفت: براساس مذاکراتمان با مدیرعامل محترم و اعضای هیات مدیره پست، آمادگی برون سپاری حجمی توزیع مرسولات این شبکه به شرکت پست وجود دارد اما شرایط، نرخ و ویژگیهای کیفی مورد انتظار در تحقق این تصمیم تاثیرگذار است و امیدواریم پست، فرصت همراهی با دفاتر را از دست ندهد.

وی تاکید کرد: به موجب آیین نامه دفاتر پیشخوان دولت، تمام دفاتر پستی باید به پیشخوان دولت تغییر یابند و اجازه هرگونه توسعه دفاتر در سطح کشور با کمیته راهبری دفاتر در نهادریاست جمهوری است.

وی دیپلماسی رو به پیشرفت را راهکار برون رفت از بحران اقتصادی برای دفاتر دانست و اعلام کرد: موسسه مالی و اعتباری دفاتر پیشخوان خدمات دولت با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی و بهره گیری از سرمایه های فکری و اقتصادی بزرگ کشور به زودی در دفاتر شما راه اندازی خواهد شد.

وی از ستاد حمل و نقل و سوخت به خاطر ابلاغ مجری درگاه خدمات تشکر و این فرصت را برای دفاتر کشور مغتنم شمرد.

طیب در این دیدار ضمن تقدیر از لطف و محبت و صمیمیت تشکلهای صنفی کشور گفت: جمع بندی بنده با توجه به مشغله تحصیلی و نیز تشدید اختلاف نظری که با یکی از عزیزان وجود داشت بر این قرار گرفت که از جمع شما خداحافظی کنم. پس از اعلام این موضوع، تماسهای همکاران گرامی از سراسر کشور و ابراز محبت آنها که به هیچ وجه متناسب با بضاعت اندک بنده نبود، مرا در مقابل سوال بزرگی قرار داد که آیا به دلایل شخصی و کاری می توانم امید همکاران گرامی را در این مقطع به ناامیدی بدل کنم؟ اگرچه تا پیش از این جلسه هم بنای آمدن نداشتم اما اصرار شما بزرگواران معادلات قبلی را به هم زد و امشب را خدمت رسیدم تا اعلام کنم اگر جمع دفاتر کشور در حضور این کمترین خدمتگزار خود سود و بهره ای خواهد برد، از امور شخصی ام به خاطر خدا و همکارانم درخواهم گذشت اگرچه این تصمیم، بسیار برایم دشوار خواهد بود.

 

خدمات الکترونیک

ثبت  نام  بیمه  ایرانیان
خرید انلاین بلیت اتوبوس
هدفمندکردن یارانه ها
مستمری تامین اجتماعی
سامانه شکایات و پیگیری
شناسۀ   ملی   شرکتها
سامانه شکایات بازرسی کل کشور
بازرسی    کل    کشور
سازمان ثبت احوال کشور

فرم  صدور  کارت  منزلت

پرتال الکترونیکی تعاون

رهگیری مرسولات پیشتاز
سیستم   رهگیری  پست
پرداخت اینترنتی قبوض

پرداخت اینترنتی قبوض


ثبت   شکایات    قضایی

متن دادخواستهای حقوقی


خرید بلیت قطار


درخواست ویزای کشور ایران

فیش بازنشستگان لشگری

فیش و حکم حقوقی
بازنشستگان کشوری